Компанію Tesla позбавлять фінансових пільг | ECO CARS

Компанію Tesla позбавлять фінансових пільг

Найближчим часом державні пільги на електромобілі Tesla у США скоротять, а потім взагалі скасують. Такий висновок можна зробити, судячи зі зростання продажів Tesla у Америці.

Ще за часів правління Барака Обами у США запровадили програму лояльності для покупців електромобілів. Відповідно до неї, держава відшкодовувала виробникам за кожну машину від 2,5 тис. до 7,5 тис. доларів. Як тільки кожен із виробників продасть 200 тис. електромобілів, знижку поступово скасують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Настільки вигідно купувати авто під замовлення — 4 цікаві факти

Компанія Tesla найближче із американських автовиробників до згорнення пільг. Адже у світі продано понад 300 тис. їхніх машин. У США за різними оцінками 180-200 тис. Тому, швидше за все, теперішня ціна на моделі Tesla протримається до 2019 року. До 30 червня наступного року пільги скоротять до 3,75 тис. доларів, до 2020 року — до 1,875 тис. доларів.

Нагадаємо, Model 3 є найновішою і найдоступнішою із машин Tesla. Її можна придбати у наших салонах у повній комплектації із потужним акумулятором. Він забезпечує запас ходу в 500 км.

Як повідомляв наш сайт раніше, у нашому салоні можна придбати також Tesla Model S, Tesla Model X. За бажання клієнта, можемо реалізувати таке авто із пробігом або привезти на замовлення зі США.