800 кілометрів на одному заряді – виробники акумуляторів готують революцію | ECO CARS

800 кілометрів на одному заряді – виробники акумуляторів готують революцію

Для нової моделі електричної моделі Fisker Emotion розробили інноваційний твердотілий акумулятор.

Електрокар з новою батареєю почнуть продавати у 2020 році. Завдяки відмінному від попереднього, літій-іонного акумулятора, авто стане дешевшим і легшим. Для таких електромобілів однієї підзарядки вистачить більш ніж на 800 км пробігу. ПРи цьому електромобілі з літій-іоннним акумулятором здатні проїхати від 200 до 300 кілометрів.

Глава компанії-виробника Генрік Фіскер розповів, що успіх проекту твердотілих батарей гарантований. Це означає, що інновація згодом замінить собою старі літій-іонні акумулятори на більшості електрокарів.

Fisker планує видавати ліцензії на виробництво твердотілих батарей. Кому — ще не відомо. Масове виробництво таких акумуляторів стане революцією для електромобілів.

Нагадаємо, наша компанія пропонує широкий вибір електромобілів із великим пробігом 300-500 кілометрів. Найбільш досконалим на світовому ринку лишаються машини Tesla. Всі серійні моделі цього виробника представлені у наших слонах. Всі мають пробіг на одному запасі ходу – 500 км.

Як ми повідомляли раніше,  наша компанія проводить  повне обслуговування електромобілів і батарей до них.[amoforms id=»1″]